Авторизація

Новини

 

С.-Чернов.jpg

Шановні працівники місцевого самоврядування!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

День місцевого самоврядування підкреслює самобутність українського народу, спосіб життя, в основі якого – самоврядна громада. Це давня слов’янська та давньоруська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Лише така влада є по-справжньому народною – владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади і в інтересах громади.

Стрімко рухаючись уперед, реформа місцевого самоврядування завойовує сьогодні  довіру людей, оновлює обличчя громад, вдосконалює управлінський інструментарій. Все більше молоді долучається до справ великих і малих, усвідомлюючи значення власної ініціативи та широких можливостей її втілення.

Переконаний, успіх децентралізації неодмінно додасть кожній родині впевненості у завтрашньому дні та зміцнить добробутом усі куточки нашої держави.

Бажаю вам сміливо і легко долати нові рубежі  у справі розбудови місцевого самоврядування. Гарний настрій, міцне здоров’я і гідні результати хай супроводжують вас на цьому шляху!

Актуально

Проект Закону щодо децентралізації владних повноважень у сфері земельних відносин потребує доопрацюванняДетальніше... Інтерв’ю Володимира Гройсмана "5 каналу" на тему «Зміни до Конституції щодо децентралізації: що передбачає президентський законопроект і яка процедура його прийняття»Детальніше... Міфи про Конституцію та насправдіДетальніше...

Нове в розділі "Законодавство"

Нове в бібліотеці

Конкурси

U-LEAD шукає тренерів з водопостачання та водовідведенняДетальніше... Школа місцевого самоврядування DESPRO - 2018 оголошує додатковий конкурсний набір для молодих фахівцівДетальніше... Програма U-LEAD шукає тренерів для ОТГДетальніше...

Конкурс - Кращі практики місцевого самоврядування 2018

Триває збір заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 року

Префект

Оновлення ДБН

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація