Авторизація

Новини

 

С.-Чернов.jpg

Шановні працівники місцевого самоврядування!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

День місцевого самоврядування підкреслює самобутність українського народу, спосіб життя, в основі якого – самоврядна громада. Це давня слов’янська та давньоруська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Лише така влада є по-справжньому народною – владою не над громадою, а легітимною владою самої громади, для громади і в інтересах громади.

Стрімко рухаючись уперед, реформа місцевого самоврядування завойовує сьогодні  довіру людей, оновлює обличчя громад, вдосконалює управлінський інструментарій. Все більше молоді долучається до справ великих і малих, усвідомлюючи значення власної ініціативи та широких можливостей її втілення.

Переконаний, успіх децентралізації неодмінно додасть кожній родині впевненості у завтрашньому дні та зміцнить добробутом усі куточки нашої держави.

Бажаю вам сміливо і легко долати нові рубежі  у справі розбудови місцевого самоврядування. Гарний настрій, міцне здоров’я і гідні результати хай супроводжують вас на цьому шляху!

Актуально

Проект Закону щодо децентралізації владних повноважень у сфері земельних відносин потребує доопрацюванняДетальніше... Інтерв’ю Володимира Гройсмана "5 каналу" на тему «Зміни до Конституції щодо децентралізації: що передбачає президентський законопроект і яка процедура його прийняття»Детальніше... Міфи про Конституцію та насправдіДетальніше...

Нове в розділі "Законодавство"

Нове в бібліотеці

Конкурси

Триває збір заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 рокуДетальніше... Триває збір заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 рокуДетальніше... ВАКАНСІЯ! Програма «U-LEAD з Європою» оголосила конкурс з відбору радників з юридичних питаньДетальніше...

Нові обговорення

  • No posts to display.

 banner 2017 konkurs rozvytok

Навчальні тренінги для представників районних та обласних рад

Префект

banner 2017 findec rozvytok

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація