Авторизація

Новини

9 серпня 2017 року на  засіданні Кабінету Міністрів України Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України підготвувати проект Закону, яким надати право об'єднаним територіальним громадам розпоряджатися земельними ресурсами за межами населених пунктів.

Зазначене питання було ініційоване під час обговорення на Форумі «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку» за участі  Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, який відбувся 20 липня 2017 року на Тернопільщині, детальіше за посиланням.

Нагадаємо, що  на розгляді Верховної Ради України знаходиться  проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель (реєстр. № 4355 від 31.03.2016). Зазначиний проект Закону опрацьовувався  експертами Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку, за результатами чого було вироблено відповідний висновок, що він потребує доопрацювання, детальніше за посиланням.

Експерти Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку готові прийняти участь у розробці вище зазначеного проекту Закону.

 

Актуально

Проект Закону щодо децентралізації владних повноважень у сфері земельних відносин потребує доопрацюванняДетальніше... Інтерв’ю Володимира Гройсмана "5 каналу" на тему «Зміни до Конституції щодо децентралізації: що передбачає президентський законопроект і яка процедура його прийняття»Детальніше... Міфи про Конституцію та насправдіДетальніше...

Нове в розділі "Законодавство"

Нове в бібліотеці

Конкурси

Розпочато прийом заявок на участь у Фазі впровадження Програми «U-LEAD з Європою»Детальніше... Триває збір заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 рокуДетальніше... Триває збір заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 рокуДетальніше...

Конкурс - Кращі практики місцевого самоврядування 2018

Триває збір заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 року

Префект

Оновлення ДБН

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація