Авторизація

Новини

9 серпня 2017 року на  засіданні Кабінету Міністрів України Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України підготвувати проект Закону, яким надати право об'єднаним територіальним громадам розпоряджатися земельними ресурсами за межами населених пунктів.

Зазначене питання було ініційоване під час обговорення на Форумі «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку» за участі  Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, який відбувся 20 липня 2017 року на Тернопільщині, детальіше за посиланням.

Нагадаємо, що  на розгляді Верховної Ради України знаходиться  проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами та посилення державного контролю за використанням і охороною земель (реєстр. № 4355 від 31.03.2016). Зазначиний проект Закону опрацьовувався  експертами Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку, за результатами чого було вироблено відповідний висновок, що він потребує доопрацювання, детальніше за посиланням.

Експерти Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку готові прийняти участь у розробці вище зазначеного проекту Закону.

 

 banner 2017 konkurs rozvytok

Навчальні тренінги для представників районних та обласних рад

Префект

banner 2017 findec rozvytok

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація