Авторизація

Новини

19 червня 2017 року відбувся перший день  двох денного семінару з обміну досвідом "Кращі практики місцевого самоврядування у сфері надання адміністративних послуг" у с. Зимне Волинської області.

Учасниками семінару є представники органів місцевого самоврядування переможців "Конкурсу кращі практики місцевого самоврядування" у 2016 році в номінації Центри надання адміністративних послуг, а також представники Всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, Мінрегіону та експерти.

Захід організований Мінрегіоном та Програмою Ради Європи "Децентралізація і територіальна консолідація в Україні"  у співпраці з Зимнівською об'єднаною територіальною громадою і Департаментом "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку" Луцької міської ради.

Відкриваючи семінар керівник Програми Ради Європи "Децентралізація і територіальна консолідація в Україні" Андрій Гук проінформував учасників заходу про діяльність Ради Європи та очолюваної ним Програми Ради Європи, про її плани і пріоритети в діяльності, методологію Ради Європи щодо Конкурсу кращих практик місцевого самоврядування та її імплементації в Україні, який був започаткований  у Великобританії. Також було зазначено про пріоритетний напрям Програми спрямований на підготовку та подальше впровадження рекомендацій щодо підвищення кваліфікації і навчань службовців в органах місцевого самоврядування.

Під час першого дня семінару учасники ознайомилися з діяльністью Зимнівської об'єднаної територіальної громади, її Центру надання адмістративних послуг. У номінації «Сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад» за темою «Центри надання адміністративних послуг» Зимнівська сільська рада об’єднаної територіальної громади Володимир — Волинського району Волинської області нагороджена дипломом І ступеня за кращу практику «Створення Центру надання адміністративних послуг».

Зимнівська об'єднана територіальна громада є першою об'єднаною територіальною громадою у Волинській області.

В рамках заходу експерт Програми Ради Європи "Децентралізація і територіальна консолідація в Україні" Вадим Прошко презентував інструменти розвитку прідприємництва органами місцевого самоврядування. Зокрема запропоновано на базі  ЦНАПів впроваджувати елементи бізнес-інкубаторів,  а саме проведення навчань   представниками суб'єктів надання адміністративних послуг для починаючих власну справу підприємцям, проведення яких має допомогти останнім у подальшому отриманні адміністративної послуги, а таож започаткувати власну справу.  

 

 

 

Актуально

Проект Закону щодо децентралізації владних повноважень у сфері земельних відносин потребує доопрацюванняДетальніше... Інтерв’ю Володимира Гройсмана "5 каналу" на тему «Зміни до Конституції щодо децентралізації: що передбачає президентський законопроект і яка процедура його прийняття»Детальніше... Міфи про Конституцію та насправдіДетальніше...

Нове в розділі "Законодавство"

Нове в бібліотеці

Конкурси

ВАКАНСІЯ! Програма «U-LEAD з Європою» оголосила конкурс з відбору радників з юридичних питаньДетальніше... УВАГА! Асоціація оголошує вакансії на проведення низки навчань, документи приймаються до 25 листопадаДетальніше... Розпочався конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу Детальніше...

Нові обговорення

  • No posts to display.

 banner 2017 konkurs rozvytok

Навчальні тренінги для представників районних та обласних рад

Префект

banner 2017 findec rozvytok

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація