Авторизація

Новини

Видання підготовлено з ініціативи Мінергіону та за сприяння Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, Програми «U-LEAD з Європою» та Шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні».

Фінансово-аналітичні матеріали надають можливість порівняти та відобразити динаміку виконання показників місцевих бюджетів територіальних громад за 2015 рік, до їх входження до складу добровільно об’єднаних територіальних громад, та за 2016 рік, після добровільного об’єднання цих громад і набуття ними права на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом.

На основі фінансових показників та інших статистичних даних здійснено аналіз основних доходів та видатків кожної об’єднаної територіальної громади, зокрема: фінансової спроможності громади та її залежності від державного бюджету; структури власних ресурсів місцевого бюджету та розміру власних доходів на 1 жителя громади; виконання затверджених показників доходів загального фонду та темпу зростання фактичних надходжень податків і зборів; міжбюджетних трансфертів, які отримані з державного бюджету; структури видатків громад за галузями; співвідношення чисельності службовців органів місцевого самоврядування до чисельності населення громад та витрат громад на утримання службовців; ресурсів, які громада спрямувала на видатки розвитку; залишків коштів загального фонду бюджетів на казначейському рахунку; інших показників.

Фінансово-аналітичні матеріали підготовлено Координатором з фінансової децентралізації Центрального офісу реформ при Мінрегіоні за підтримки програми U-LEAD з Європою, доктором наук з державного управління Яніною Казюк, спільно з групою експертів з фінансового моніторингу, на підставі офіційних даних Міністерства фінансів України, Державної служби статистики України та обласних державних адміністрацій.

(Більше про перший рік діяльності 159 об'єднаних громад є ТУТ (українською) і ТУТ (англійською). 
 

Актуально

Проект Закону щодо децентралізації владних повноважень у сфері земельних відносин потребує доопрацюванняДетальніше... Інтерв’ю Володимира Гройсмана "5 каналу" на тему «Зміни до Конституції щодо децентралізації: що передбачає президентський законопроект і яка процедура його прийняття»Детальніше... Міфи про Конституцію та насправдіДетальніше...

Нове в розділі "Законодавство"

Нове в бібліотеці

Конкурси

U-LEAD шукає тренерів з водопостачання та водовідведенняДетальніше... Школа місцевого самоврядування DESPRO - 2018 оголошує додатковий конкурсний набір для молодих фахівцівДетальніше... Програма U-LEAD шукає тренерів для ОТГДетальніше...

Конкурс - Кращі практики місцевого самоврядування 2018

Триває збір заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 року

Префект

Оновлення ДБН

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація