Авторизація

Новини

5 квітня 2017 Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування розглянув пропозиції Президента України до Закону «Про службу в органах місцевого самоврядування» (№2489).
За підсумками обговорення було враховано пропозицію Президента України щодо використання як розрахункової величини прожиткового мінімуму при визначенні розмірів посадових окладів службовців місцевого самоврядування.
Було відхилено пропозицію Президента України щодо перевірки професійної компетентності кандидатів та конкурсного відбору на посади заступників сільського, селищного, міського голови. 
Комітет рекомендував Верховній Раді України, у разі непідтримки вказаної позиції, повернути законопроект йому на доопрацювання, яке необхідно провести до найближчого пленарного тижня.
 
 

Актуально

Проект Закону щодо децентралізації владних повноважень у сфері земельних відносин потребує доопрацюванняДетальніше... Інтерв’ю Володимира Гройсмана "5 каналу" на тему «Зміни до Конституції щодо децентралізації: що передбачає президентський законопроект і яка процедура його прийняття»Детальніше... Міфи про Конституцію та насправдіДетальніше...

Нове в розділі "Законодавство"

Нове в бібліотеці

Конкурси

ВАКАНСІЯ! Програма «U-LEAD з Європою» оголосила конкурс з відбору радників з юридичних питаньДетальніше... УВАГА! Асоціація оголошує вакансії на проведення низки навчань, документи приймаються до 25 листопадаДетальніше... Розпочався конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу Детальніше...

Нові обговорення

  • No posts to display.

 banner 2017 konkurs rozvytok

Навчальні тренінги для представників районних та обласних рад

Префект

banner 2017 findec rozvytok

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація