Авторизація

Новини

Відповідно до пункту 228.1 Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого  Указом   Президента  України   від   12.03.2013  № 128/2013 Мінекономрозвитку     доручено  підготувати  проект Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року з урахуванням стандартів Європейського Союзу (далі - проект Державної стратегії).

16 травня 2013 року Мінекономрозвитку спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні проведено засідання міжвідомчої робочої групи з підготовки проекту Державної стратегії за участю експертів проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» на якому учасниками засідання розглянуто зазначений проект стратегії, та в цілому підтримано.

Ураховуючи вищезазначене, та з метою забезпечення розгляду у червні поточного року проекту Державної стратегії на засіданні Міжвідомчої координаційної комісії з питань регіонального розвитку (утвореної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2012 р. № 827), просимо розглянути зазначений проект та надати до 28 травня 2013 року Секретаріату Української асоціації районних та обласних рад відповідні пропозиції до його розділів.

Додається:

 

Актуально

Проект Закону щодо децентралізації владних повноважень у сфері земельних відносин потребує доопрацюванняДетальніше... Інтерв’ю Володимира Гройсмана "5 каналу" на тему «Зміни до Конституції щодо децентралізації: що передбачає президентський законопроект і яка процедура його прийняття»Детальніше... Міфи про Конституцію та насправдіДетальніше...

Нове в розділі "Законодавство"

Нове в бібліотеці

Конкурси

U-LEAD шукає тренерів з водопостачання та водовідведенняДетальніше... Школа місцевого самоврядування DESPRO - 2018 оголошує додатковий конкурсний набір для молодих фахівцівДетальніше... Програма U-LEAD шукає тренерів для ОТГДетальніше...

Конкурс - Кращі практики місцевого самоврядування 2018

Триває збір заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації 2018 року

Префект

Оновлення ДБН

Навіщо змінювати Конституцію у частині децентралізації

Децентралізація